B Hvac

B HVAC Mühendislik A.Ş. Kimdir?

B HVAC Mühendislik A.Ş. iç mekan iklimlendirmesi, inşaat ve otomotiv alanlarında faaliyet göstermek hedefiyle kurulmuştur. İlk yatırımını iklimlendirme sektörüne yapan firmamız, Haier markalı klima sistemlerinin Türkiye distribütörlüğü anlaşmasını Nisan 2017’de imzalamıştır.

B Hvac

B HVAC Mühendislik A.Ş Kuruluş Hikayesi

B HVAC Mühendislik A.Ş. ilk yatırımını iklimlendirme sektöründe hayata geçirmiştir. Yurt dışından ithal ettiği, tamamı dünya standartlarında üretilen ve birçok uluslararası kalite sertifikasına sahip iç mekan iklimlendirilmesinde kullanılan ürün gamını, bayi ağı üzerinden son tüketicilerle buluşturmayı ve servis ağı üzerinden de satış sonrası hizmetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Bu doğrultuda Nisan 2017’de, dünyada 2011 yılından beri “elektrikli ev aletleri” üretiminde yedi yıl üstüste “pazar payı” ve “toplam ciro” alanlarında lider konumunda bulunan Haier Grup ile “klima sistemleri” ürün grupları için distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. 2014 yılından beri Türkiye’de Haier markasının “klima sistemleri” ürün grubunda yetkili distribütörü olarak devam eden Hollanda merkezli PVG İklimlendirme Ltd. ile de gerekli anlaşmalar imzalanmıştır. Eylül 2017’den itibaren B HVAC Mühendislik A.Ş. çatısı altında Haier markalı ürünlerin satışı ve satış sonrası servis hizmetleri devam edecektir. B HVAC Mühendislik A.Ş. yeni hizmet binasında, PVG İklimlendirme Ltd. bünyesinden transfer edilen ekibiyle ve yenilenmiş bayi-servis altyapısıyla en kaliteli hizmeti sunmayı taahhüt eder.

B Hvac

Faaliyet Alanlarımız ve Hedeflerimiz Nedir?

B HVAC Mühendislik A.Ş. iç mekan iklimlendirmesi, inşaat ve otomotiv alanlarında faaliyet göstermek hedefiyle kurulmuştur. İlk yatırımını iklimlendirme sektörüne yapan firmamız, Haier markalı klima sistemlerinin Türkiye distribütörlüğü anlaşmasını Nisan 2017’de imzalamış olup, faaliyetlerini Aralık 2017’den itibaren Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde aktif biçimde sürdürecektir.

Dünyanın en büyük üreticilerinden ve sanayi devlerinden olan Haier Group'un Haier markalı duvar tipi split klimaları, multi klima sistemleri, ticari tip klimaları ve VRF (değişken debili) tip klimaları kapsayan ürün grupları, Ocak 2018’den itibaren B HVAC Mühendislik A.Ş. aracılığıyla Türk tüketicisi ile buluşacaktır.

Orta ve uzun vadelerde ise, inşaat ve otomotiv sektörlerinde farklı yatırımlar için, öz sermaye gücümüze dayalı yol planlarımız hazırlanmaktadır. B HVAC Mühendislik A.Ş.’nin en önemli hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde, partner firmalarıyla ve bayi – servis ağındaki ortaklarıyla beraber, en kaliteli & faydalı hizmeti tüketicileriyle buluşturmaktır.

B Hvac

B HVAC Mühendislik A.Ş

B HVAC Mühendislik A.Ş.